NOCLEGI --> Gmina Skoczów

Informacja turystyczna – ARTadres Biuro Promocji i Informacji w Skoczowie, Rynek 18, 43-430 Skoczów, tel./faks: 33 8533854 w. 137, e-mail: artadres@um.skoczow.pl, promocja@um.skoczow.pl, www.skoczow.pl, czynne: pn.–pt. 9.00–16.00

 

Agroturystyka, hotele, pensjonaty

  1. Dom przyjęć Mewa, Harbutowice 250, tel.: 601154506, www.restauracjamewa.pl Ośrodek wypoczynkowo-konferencyjny H20, ul. Ochabska 133, Kiczyce, tel.: 33 853 5834
  2. Agroturystyka Olszynka, ul. Kameralna 15, Ochaby Małe, tel.: 513096955, www.olszynka.ochaby.pl
  3. Agroturystyka Mustang, ul. Kolonijna 14, Ochaby Małe, tel.: 33 8535567, 516176024, www.agroturystyka-mustang.pl
  4. Kemping Ochaby, Ochaby Małe, tel.: 662742501, 880158229, www.kmgjarzabek.pl
  5. Zajazd Na Kamieńcu, ul. Dębowiecka 2, Ochaby Małe, tel.: 33 8533458, 33 8535761, www.zajazdnakamiencu.pl
  6. Zajazd Pod Delfinem, Ochaby Małe, ul. Główna 14, tel.: 33 8535643, www.zajazdpoddelfinem.pl
  7. Gościniec Karet, ul. Ustrońska 10, Skoczów, tel.: 33 8533481, 502606661, www.karet.skoczow.pl
  8. Stary Dworek, Spokojna 27, Skoczów, tel.: 502941030, www.starydworek.skoczow.pl
  9. Motel Olivia, ul. Górny Bór 23, Skoczów, tel.: 33 8532215, www.fatex.go3.pl
  10. Apartament Nina, ul. Górecka 6a, Skoczów, tel.: 502585777, www.apartament.skoczow.pl
  11. Agroturystyka Gajówka, Bładnice Dolne 136, Skoczów, tel.: 33 8569939, 600953257, www.gajowka.skoczow.pl

 

Puby, restauracje

  1. Restauracja w domu przyjęć Mewa, Harbutowice 250, tel.: 601154506, www.restauracjamewa.pl
  2. Zajazd Na Kamieńcu, ul. Dębowiecka 2, Ochaby Małe, tel.: 33 8533458, 33 8535761, www.zajazdnakamiencu.pl
  3. Zajazd Pod Delfinem, Ochaby Małe, ul. Główna 14, Skoczów, tel.: 33 8535643, www.zajazdpoddelfinem.pl
  4. Gościniec Karet, ul. Ustrońska 10, Skoczów, tel.: 33 8533481, 502606661, www.karet.skoczow.pl
  5. Gospodarstwo rybackie Pod Borem, Ochaby Wielkie, ul. Podbór, tel.: 797231791, e-mail: dorota.kryjak@wp.pl, www.rybyochaby.pl
  6. Karczma regionalna Stary Dworek, Spokojna 27, Skoczów, tel.: 502941030, www.starydworek.skoczow.pl
  7. Restauracja Nova, ul. Mickiewicza 20, Skoczów, tel.: 33 8584023, www.restauracja-nova.pl
  8. Restauracja Staropolska, ul. Osiedlowa 6, Skoczów, tel.: 33 4792288
  9. Pizzeria Verona, ul. Gustawa Morcinka 16, Skoczów, tel.: 33 8532631, 603837662, www.pizzeriaverona.net
  10. Restauracja Sadyba, Rynek 7, 43-430 Skoczów, tel.: 33 8530508
  11. Restauracja English Pub, ul. Fabryczna 3, 43-430 Skoczów, tel.: 33 8533723, www.englishpub.pl
  12. Bar Jagoda, ul. Targowa 8, Skoczów, tel.: 783524632, www.jagoda.skoczow.pl
  13. Pizzeria u Wiktora, Leśna 20a, Skoczów, tel.: 33 8551604, 530933226, www.pizzeriauwiktora.pl
  14. Restauracja przy motelu Olivia, ul. Górny Bór 23, Skoczów, tel.: 33 8532215, www.fatex.go3.pl
  15. TelePizzeria, ul Stalmacha 28A, Skoczów, tel.: 33 8530740, www.telepizzeria.net
  16. Restauracja Baldi, Harbutowice 20, Skoczów, tel.: 33 8584504, 792454008, www.restauracja.baldi.net.p
powrót